Skocz do treści Skocz do menu

top_21.jpg

PRZEWODNIK

Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasze projekty przygotowujemy z dbałością o pełne zaplecze logistyczne. Zapewniamy łączność satelitarną, monitoring z centrali biura oraz dokładny briefing przed wyjazdem jak i w jego trakcie.

Liderzy prowadzący projekty ukończyli kilkudniowe szkolenie w naszej Incentive Academy, obejmujące m.in. certyfikowany kurs pierwszej pomocy oraz coaching osobisty polegający na nauce stosowania technik uważnego słuchania, identyfikacji sytuacji konfliktowych i zarządzania nimi, czy też rozwiązywania konfliktów interpersonalnych.

Ubezpieczenie

W podróży zapewniamy Ci wszystkie wymagane ubezpieczenia: KL, NNW, zwyżki za uprawianie turystyki kwalifikowanej, a także oferujemy dodatkowe pakiety:

  • ubezpieczenie na wypadek rezygnacji,
  • ubezpieczenie na wypadek przerwania podróży,
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,
  • ubezpieczenie bagażu podróżnego,
  • ubezpieczenie następstw chorób przewlekłych.
Gwarancje ubezpieczeniowe

Posiadamy zabezpieczenie finansowe wykonania przez nas wszelkich zobowiązań umownych, które stanowi Gwarancja Ubezpieczeniowa Signal Diuna o numerze M209117. Dokumenty

Twoje zdrowie

Zwracamy uwagę, abyś przed rozpoczęciem przygody sprawdził stan swojego zdrowia i zaplanował z lekarzem odpowiednie szczepienia ochronne, które zostaną zrealizowane w lokalnym punkcie szczepień.

Podczas przygotowań przekazujemy Ci niezbędne informacje dotyczące ewentualnych zagrożeń zdrowotnych w danym rejonie i na bieżąco monitorujemy Twoje przygotowania.

Który projekt jest dla mnie?

Scenariusz

Wszystkie przygody, które oferujemy zostały przez nas wyselekcjonowane, precyzyjnie przemyślane i zaplanowane. Wybraliśmy te, których nie zrealizujesz indywidualnie i których realizacja jest możliwa wyłącznie dzięki zespołowemu budżetowi.

Jesteśmy zdania, że życie jest zbyt krótkie, aby stosować półśrodki, dlatego gwarantujemy, że każdy z naszych projektów będzie przygodą Twojego życia, na którą warto przeznaczyć oszczędności i której warto poświęcić czas.

Projekty VIP – charakteryzują się wyższą ceną, wysokim standardem podróży, zakwaterowania i wyżywienia.

Projekty standard – bazują na naszym kilkunastoletnim i sprawdzonym know-how, w efektywnym zarządzaniu budżetem projektu.

Kondycja

Nie stawiamy Ci specjalnych wymagań dotyczących Twojej kondycji lub sprawności. W naszej ofercie każdy, niezależnie od uwarunkowań fizycznych, może znaleźć projekt dla siebie. Na życzenie udzielimy Ci pełnych informacji o poziomie trudności i niezbędnych wymaganiach kondycyjnych.

Uczestnicy

Ilość Uczestników

Projekty realizujemy w grupach od 4 do 12 osób. Z doświadczenia wiemy, że taka liczba stwarza najlepsze warunki do podróżowania.

Społeczność Wagabundo Travel

Nasze projekty przyciągają osoby o podobnym postrzeganiu świata, o otwartych i serdecznych sercach, osoby których pasją jest życie oraz poznawanie nowych miejsc i ludzi.

Staramy się aby grupy były zrównoważone pod względem płci, wieku oraz stosunku par do singli. W tej kwestii polegamy na swoim kilkuletnim doświadczeniu i intuicji. W projektach VIP, które są droższe i cechują się wysokim standardem zakwaterowania, Uczestnicy są nieco starsi.

W przygodzie Uczestniczą też często osoby, które sprawdziły się w naszych poprzednich realizacjach. Dzięki takiemu rozwiązaniu podnosimy jakość ducha zespołu, a Ty otrzymujesz gwarancje, że ruszasz ze sprawdzoną w bojach ekipą.

Po zakończeniu projektu, wracasz do domu z nową energią, nowymi spostrzeżeniami i nowymi przyjaciółmi na całe życie.

Rezerwacje grupowe

Musisz zaplanować urlop z wyprzedzeniem? Masz sprawdzoną grupę przyjaciół w gronie których chciałbyś ruszyć ku przygodzie? Zaplanujemy i zrealizujemy projekt w wybranym dla Ciebie terminie. Warunkiem takiej realizacji, jest minimum 4 osobowa grupa, a jeżeli wybrany projekt jest docelowo budżetowany na 7 osób, jego przebudżetowanie.

Terminy

Kiedy? Każdy z projektów realizowany jest w określonym przedziale czasu, który gwarantuje optymalne warunki pogodowe dla jego przebiegu.

Termin ostateczny, w którym dochodzi do realizacji jest uzgadniany wspólnie z zainteresowanymi Uczestnikami.

Uwaga! Z uwagi na specyfikę projektów, zdarza się, że zainteresowany Uczestnik, oczekuje na realizację (zebranie grupy, ustalenie wspólnego terminu, uzyskanie wymaganych pozwoleń).

Warto czekać! Gwarantujemy, że każdy z naszych projektów będzie przygodą Twojego życia, na którą warto przeznaczyć oszczędności i której warto poświęcić czas.

Informacje o projektach, które wzbudziły zainteresowanie i na które szukamy Uczestników, przesyłamy w formie newslettera (Zapisz się!). Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku lub bezpośredniego kontaktu mailowego i telefonicznego. Dotyczy to także Uczestników, którzy chcieliby dołączyć do naszych realizacji w ostatniej chwili (nie zawsze jest to możliwe).

Jak dołączyć do projektu?

Krok po kroku, jak ruszyć ku przygodzie:

1. Wybierasz projekt.
2. Kontaktujesz się z nami poprzez formularz lub telefonicznie.
3. Wpisujemy Cię na listę Uczestników.
4. Wspólnie z Tobą ustalamy szczegóły i podpisujemy umowę.
5. W porozumieniu z pozostałymi Uczestnikami uzgadniamy dogodny termin realizacji oraz precyzujemy koszt połączeń lotniczych.
6. Dokonujesz pierwszej wpłaty i opłacasz koszt biletów lotniczych.
7. Uczestniczysz w przygotowaniach, a przed samym wyjazdem opłacasz pozostałe koszty.
8. Wyruszasz na wyprawę życia!

Zacznij swoją przygodę. Skontaktuj się z nami i odkryj swój nowy świat!

Przygotowania

Każdej grupie Uczestników przydzielamy opiekuna - Lidera Projektu, który pomaga w przygotowaniach.

Informacje dotyczące przygotowań przekazujemy indywidualnie lub poprzez specjalną grupę dyskusyjną (forum), do której otrzymujesz bezpośredni dostęp. Ma to na celu usprawnienie koordynacji w zakresie uzyskiwania wiz, gromadzenia potrzebnych dokumentów i kompletowania ekwipunku niezbędnego do wyjazdu.

Lider Projektu jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, a my proces przygotowań monitorujemy bezpośrednio z biura, m.in. na naszej grupie dyskusyjnej (forum).

Twoje Zakwaterowanie

Po kilku latach doświadczeń jesteśmy pewni, że znajdziemy Ci wygodne miejsce. Nasza baza to wyselekcjonowane lodge, hotele, lub klimatyczne i kameralne kwatery.

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi gospodarzami, pomocnikami, przewodnikami, dzięki temu zawsze otrzymujesz na miejscu najlepszą obsługę i wysoką jakość.

Twój Transport

Podczas Twojej podróży będziesz poruszał się w taki sposób, jaki jest najlepszy dla Twojej przygody. Czekają na Ciebie jeepy 4x4, wielbłądy, piesze wycieczki, konne przejażdżki, motory, lokalne busy, rowery, osiołki, awionetki, samoloty, helikoptery, motorówki, canoe, łodzie, jachty, żaglówki, autobusy, pociągi i ryksze.

Twoje Wyżywienie

Jemy tam, gdzie karmią lokalnymi produktami, w miejscach które odpowiadają kryteriom i oczekiwaniom grupy.

Charakter wyżywienia w dużej mierze zależy także od napotkanych warunków. Czasami zdarza się, że posiłki przygotowujemy wspólnie.

Twoje Przeloty

Dokonujemy rezerwacji i zakupu biletów lotniczych po ich aktualnej cenie. Każdy, kto nie zechce skorzystać z naszego pośrednictwa przy zakupie biletów lotniczych, może je kupić we własnym zakresie.

Liderzy Projektów

Nasz sekret to Liderzy Projektów, ludzie nietuzinkowi, zawsze uśmiechnięci, tryskający i zarażający energią, którzy prowadzą oryginalne życie pełne kontrastów. Większość z nich ma taką samą pracę jak Ty, jednakże dodatkowo posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie w określonym regionie świata. Wiedza ta, pozwala na realizację zadań poza narracją naszej turystycznej wyobraźni, nierzadko zaprojektowanej przez przewodniki i mass media.

Po latach doświadczeń podróżniczych wiemy, że udana kreacja wymaga czegoś więcej. Prawdziwa przygoda zaczyna się bowiem po zwiedzeniu całego świata, dopiero wtedy przestaje się liczyć „gdzie", a prawdziwego znaczenia nabiera „jak".

Dlatego stawiamy na specjalistów, których rekrutujemy w procesie etapowym. Najlepsi przechodzą kilkudniowe szkolenie w naszej Incentive Academy, obejmujące m.in. kurs pierwszej pomocy oraz coaching osobisty polegający na stosowaniu technik uważnego słuchania, identyfikacji sytuacji konfliktowych i zarządzania nimi, czy też rozwiązywaniu konfliktów interpersonalnych.

Wszystko po to, abyś wiedział, że podczas przygody jesteś w dobrych rękach i pod profesjonalną opieką!

Formalności i płatności

Aby usprawnić organizację, umowę podpisujemy po otrzymaniu zgłoszenia, a wszystkie płatności pobieramy przeważnie w dwóch ratach do 35 dni przed planowanym wyjazdem.

Pozwala nam to zapewnić bezpieczną realizację całej przygody.

Niepełnoletni

Niepełnoletni mogą brać udział w niektórych projektach pod warunkiem, uczestnictwa ich prawnego opiekuna.